Скляні перегородки в квартирі

Скляні перегородки в квартирі

Сучасні дизайнерські рішення приносять нові ідеї та рішення. Так, наприклад, все частіше в інтер'єрі використовуються скляні перегородки. Їх встановлюють скрізь: у квартирах, офісах, торгових центрах, вокзалах та інших місцях. Володіючи цікавою конструкцією, скляні перегородки не відокремлюють від загального простору, тому що за ними все видно, і в той же час, захищають від сторонніх звуків.

Вони дуже зручні і практичні у місцях, для ведення переговорів, конференц-залах та аналітичних центрах. Чи можна встановити в квартирах? І які переваги скляних перегородок?

Скляні перегородки в квартирі

В квартирі іноді існує потреба у поділі приміщення на кілька зон або кімнат. Найчастіше для цього використовують громіздкі цеглини або конструкції з гіпсокартону. Але набагато зручніше і практичніше обійтися скляними перегородками. Це додасть в інтер'єр незвичайну легкість і легкість.

Різні конструкції перегородок допомагають вибрати саме те, що забезпечить вам не тільки фізичний простір, але більше психологічних відпочинок.

Наприклад, скляні перегородки в квартирі днем можуть бути зрушені до стіни, забезпечуючи, таким чином, більший простір, що ідеально підійде для батьків з дітьми. Дитині буде вистачати місця для жвавої гри, а вночі перегородки з легкістю засуваються, даючи всім членам сім'ї місце для повноцінного відпочинку.

Чудовою ідеєю буде встановлення перегородки у балконному просторі. Відокремивши лоджію для квітів і рослин, чому б не відгородити це місце сучасним елементом декору скляною перегородкою? Так з'явиться затишне місце для чаювання, читання книги або спілкування з друзями.

Скляні перегородки в квартирі

Скляні перегородки в квартирах застосовуються замість міжкімнатних дверей в спальню, кухню, вітальню або дитячу. Головна їх перевага компактність і надійність. Новітні технології дозволяють створювати міцне, безпечне при розбиванні, гартоване скло, тому не слід переживати. Крім усього іншого таке скло не гниє, відмінно миється і захищений від іржі.

При бажанні, можна встановити скляні перегородки не з прозорого матеріалу, а в поєднанні з кольоровими або тонованими деталями. Особливо красиво виглядає художнє матування. За допомогою піскоструминної обробки, на склі можна створювати неповторні візерунки або рисунки.

Переваги і недоліки скляних перегородок

Перш ніж приймати рішення з установки скляних перегородок в квартирі, важливо ознайомитися з усіма перевагами і недоліками даного продукту. Часто все залежить від виробника, але й основні характеристики.

Переваги:

Дозволено встановлювати в будь-якому приміщенні, незалежно від рівня вологості і температурного режиму. Скло не піддається гниттю і утворення грибка.

Установка не вимагає юридичних документів на дозвіл розподіл простору, прийнятого у багатьох країнах.

Компактність стін із скла дозволяє дуже практично організувати невеликі кімнати.

Захищено від нанесення важких осколкових поранень, так як навіть при розбиванні не розлітається на дрібні осколки.

Скляні перегородки також чудово поєднуються з багатьма оздоблювальними матеріалами. Але, як і всі вироби, що мають деякі недоліки:

Висока вартість перегородок робить їх недоступними для більшості покупців.

Якщо встановлюються розсувні системи, виключається можливість добитися повної герметичності конструкції.

Виготовити скляні перегородки в домашніх умовах неможливо, так як потрібне спеціальне обладнання і навички.

Якщо розміри були зняті неправильно, то рішення підрізати куточок може обернутися повним крахом всієї скляної перегородки. Тому знімати мірки потрібно дуже уважно.

Транспортування має відбуватися лише у пристосованих для таких вантажів, автомобілях.

Фіксовані і розсувні скляні перегородки

Всі скляні перегородки діляться на різні типи конструкцій. Залежно від дизайнерського рішення, перегородки можуть бути прямолінійного або криволінійного характеру, створюючи тим самим неповторні, унікальні форми, що відрізняються кольором і фактурою. Всі вони цікаві і кожна відповідає своєму призначенню.

Фіксовані скляні перегородки

Цей варіант вибирають найчастіше. При виробництві таких перегородок застосовують тільки загартоване скло з полірованою кромкою. Спеціальна система кріплень дозволяє з легкістю зробити установку всіх конструкції. Завдяки монтажу на стінах і підлозі, такі перегородки стійкі і надійні. Їх максимальна висота не перевищує 3,5 метра.

Розсувні скляні перегородки

До цього виду відносяться мобільні конструкції. Хоча в їх установці відсутні кріпильні елементи, монтується така перегородка за допомогою спеціальних опор або затискних профілів. При цьому непорушність і міцність такої установки не викликає причин для занепокоєння. На додаток до скляним перегородкам встановлюють двері.

Розсувні системи передбачають наявність рухомої конструкції. Наприклад, перегородку, виготовлену з одного або декількох скляних полотен, оснащують верху і нижнеопорным роликовим механізмом. Існують також складні розсувні перегородки, які бувають двох видів «книжка» (має два полотна) та «гармошка» (від трьох і більше полотен).

Скляні панелі в квартирі набирають все більшу популярність, а їх виробництво постійно вдосконалюється новими ідеями і красивим дизайном. І зовсім скоро вони стануть частиною інтер'єру в більшості будинків.

Рубрики: