Вибираємо меблі для спальної кімнати

Вибираємо меблі для спальної кімнати

Основним елементом для створення домашнього затишку є меблі. Правильний її вибір зможе прикрасити інтер'єр приміщень і оживити його.

Особливу увагу прийнято приділяти підбору гарнітури для спальної кімнати, місця відпочинку людини. Адже обрана меблі може як заспокоїти, так і нагнати тривогу або почуття самотності. А згодом це буде впливати на якість сну, а також загальний стан мешканця чи гостя будинку після пробудження.

Інтернет-магазин пропонує широкий асортимент спальних стіна за вигідними цінами. Для будь-якого інтер'єру і покупця знайдеться відповідна модель з меблевого ряду. Магазин пропонує доставку і складання комплектів по Москві і Санкт-Петербургу протягом 3-5 днів, а також надсилає спальну гарнітуру в регіони країни. Вся продукція виготовлена з матеріалів високої якості за сучасними стандартами, надається тривала гарантія.

Безпосередньо Перед вибором гарнітури в спальну кімнату слід ознайомитися з тим, яку меблі прийнято туди ставити і чому. Це допоможе визначитися зі складом спальні.

Спальне гарнітура «починається» з ліжка, адже вона має першорядне значення. У класичному розумінні меблевого інтер'єру вона розташована по центру кімнату поруч зі стіною. А решта меблі розростається від неї. Але, в деяких ситуаціях вона може бути розташована та в кутку кімнати, це не настільки важливо.

Ліжка класифікуються по місткості: односпальні або двоспальні. В деяких інтер'єрах замість них використовуються тахти. Вони відрізняються малими розмірами і, відповідно, займають меншу площу кімнати, залишаючи більше вільного простору.

Поверх ліжка кладеться матрац відповідного розміру. Вони розрізняються по жорсткості, матеріалу наповнення, внутрішній структурі і тканини, з якої виготовлений чохол. Також пропонуються матраци з ортопедичними властивостями, тобто такі, які повторюють контури тіла лежачого.

Ліжко повинна бути максимально зручною для покупця, поєднуватися за колірною гамою спальної кімнати і всієї квартири або будинку. Також, разом з матрацом, вона повинна бути для покупця максимально надійним і витримувати навантаження, які значно перевищують людський вагу.

Поруч з ліжком ставиться тумбочка. Вона призначена для зберігання необхідних перед сном і після пробудження речей: окулярів, води, телефону, лампи, книг і багато чого іншого. Тумбочки відрізняються за розміром і стилем виконання.

Місцем для зберігання одягу і інших речей, необхідних в будинку, стане шафа. Він встановлюється впритул до стіни, щоб не займати багато місця в спальній кімнаті. Головними відмінностями в шафах є їх внутрішнє наповнення, габарити і механізм відкриття.

Розпашні шафи — класичні, монументальні вироби. Бувають як маленьких, так і великих розмірів. При відкриванні стулки розводяться в сторони, як двері. Існують розпашні варіанти, для кутового з'єднання.

Шафи-гармошки відрізняються від орних меншим розміром стулок. У відкритому вигляді вони

Шафи-купе є найпрогресивнішою варіацією. Стулки в них розсувні. Тобто у відкритому вигляді виріб буде займати стільки ж місця, скільки і в закритому, на відміну від орних та гармошок.

Всі різновиди шаф бувають з вбудованими в них дзеркалами. Або вони розташовуються окремої панеллю між дверима, або дзеркальна поверхня знаходиться на самих стулках.

Також біля стіни можна встановити туалетний столик. Існують варіанти меблів без встановленого дзеркала, а також зі статичним або відкидним. Розрізняються туалетні столики за своїми розмірами і прихильністю до певного стилю інтер'єру. Його наявність в інтер'єрі спальної кімнати стане відмінним прикрасою з зручним функціоналом.

Тумбочка є чимось середнім між шафою і туалетним столиком. Окремі моделі бувають з вбудованою прасувальної дошкою.

Дзеркала пропонуються не тільки як комплект з шафою або туалетним столиком, але і окремо. За методом розміщення бувають настінні і підлогові. Ще дзеркала розрізняються за формою і розміром

Рубрики: